זן החודש - קורינייקי
להזמנה זן החודש 

מועדון הלקוחות
הצטרפו עכשיו

הירשם למועדון הלקוחות

הירשם למועדון הלקוחות

יומולדת

הזן שלי | סמן הכלcaptcha

באתי, מסקתי, קניתי

חגיגות המסיק של עונת 2012 התקיימו בצל מזג אוויר הפכפך ביותר. בשבת מוכת רוחות אך שמשית פתחנו את שערינו והזמנו את כל לקוחותינו לאירוע חגיגות המסיק המסורתי בקיבוץ.

 

חגיגות המסיק בקיבוץ

במהלך היום נערכה סדנה לילדים להכרת תהליך עצירת שמן הזית באדיבות שלי המקסימה מחברת 'חופש'. הילדים הכינו שמן זית, קישטו בקבוקים והכינו מנורות שמן מחימר.

 

ערכנו סיורים לכרמי הזיתים שלנו וערכנו הדגמה של עבודת המנערת על עצי הזית. כמובן שכל המשתתפים לא רק צפו אלא לקחו חלק בהפעלת המכונה.

 

כמיטב המסורת, ערכנו תחרות טעימות לזיתים כבושים ביתיים. גם השנה ישב פאנל מכובד של שופטים שטעם בטעימה עיוורת את כל המנות. הזוכים השנה:

מקום שלישי – משפחת גוברין

מקום שני – חנה יגר

מקום ראשון – שי הכסטר

 

כל הכבוד לכל הזוכים ולכל המשתתפים בתחרות, נקווה לטעום מפרי עמלכם גם בשנה הבאה.

שלי מחברת 'חופש' מפעילה את בית הבד לילדים

ממלאים את 'ראשון המסיק' היישר מהמכונה בבית הבד

מה עוד היה לנו?

היו הרבה טרקטורים ועליהם המוני ילדים נהנים, היו הרבה תמונות שהפכו למגנט, כך כל אורח יצא עם מזכרת מהאירוע והיה הרבה מאד שמן. מרכז המבקרים היה מלא בלקוחות שבאו לטעום את השמן החדש של העונה, להנות ולרכוש.

 

תמונות מהאירוע


סיור בבית הבד

ביום שישי האחרון נפגשנו בבית הבד באיכסל לסיור והכרות עם תהליך עצירת שמן הזית. צוות בית הבד אירח אותנו כמו שרק הם יודעים לארח, ממש הרגשנו בבית. קיבלנו הסבר מפורט על כל התהליך מרגע הגעת הזיתים למקום ועד לרגע בו יוצא השמן בתחנתו הסופית וכמובן שכל ההסבר היה בצמוד למכונות כך שיכולנו לראות הכל.

בסוף הסיור חיכתה לנו הפתעה, שמן הביתה ישר מהמכונה! כל לקוח שהיה מעוניין בשמן 'ראשון המסיק' קיבל בקבוק ריק אותו מילא ישר מהמכונה. אין יותר טרי מזה... 

פסטיבל 'ראשית המסיק'

בסוף השבוע האחרון התארחנו כמדי שנה בקניון שבעת הכוכבים לפסטיבל 'ראשית המסיק' שמציג את מיטב יצרני שמן הזית בארץ לחגיגה של שמן זית וזיתים לאורך כל הקניון. תודה לכל המוני הלקוחות שבאו לבקר אותנו ורכשו את השמן החדש והמצויין של עונה זו.

 

אנו מקווים להמשיך ולפגוש אתכם בכל האירועים הבאים עלינו לטובה. שתהיה עונה מוצלחת לכולנו!

יפים מתמיד בפסטיבל 'ראשית המסיק' בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה