זן החודש - לצ'ינו
להזמנה זן החודש 

מועדון הלקוחות
הצטרפו עכשיו

הירשם למועדון הלקוחות

הירשם למועדון הלקוחות

יומולדת

הזן שלי | סמן הכלcaptcha

ביקורי שבועות

לקראת חג השבועות השתתפנו במגוון תערוכות שנערכו ברחבי הארץ בסימן ביכורי הארץ

 

תערוכת מבשלים

התערוכה הראשונה בה השתתפנו היתה 'תערוכת מבשלים' המתקיימת זו השנה השלישית בגני התערוכה בתל אביב.

בתערוכה מציגים חברות המתמחות באוכל ייחודי, חברות למוצרי בישול ואפיה וגאדג'טים למטבח. כמו כן, נערכות במקום סדנאות אוכל עם טובי השפים בארץ. השנה הופיעו בבמה המרכזית בין היתר השף עומר מילר (מסעדת חדר אוכל), מיקי שמו, אבי ביטון, פותנה מ'האח הגדול' ועוד. אורח הכבוד בתערוכה היה השף ניקולה ויזארי האיטלקי. השף נחשב לאחד המובילים באיטליה וחבר בנבחרת המטבח האיטלקית המונה 12 שפים בלבד, הבולטים בתחומם.

התערוכה היתה מורכבת משני ביתנים. ביתן ראשון אשר ברובו כלל מזון והביתן השני בו היתה הבמה המרכזית ורוב חברות הציוד למטבח. אנחנו הצגנו בביתן הראשון בו התרכזו כל חברות המזון ובלטנו מאד הן במראה שלנו והן בפעילות הרבה שהיתה בדוכן. פגשנו חברי מועדון שלנו אשר הגיעו לקנות ולפרגן.

במהלך ימי התערוכה זכינו להופיע באתר מאקו בכתבה המפרגנת 8 דברים שווים שקנינו בתערוכת מבשלים

 

לתמונות התערוכה

טעימות שמן הזית שלנו

תערוכת מבשלים 2012


 

יריד שבועות במשק יעקבס

יריד שבועות במשק יעקבס נערך גם השנה בבית העם בכפר הרא"ה ומשך אליו המוני קונים מהאזור.

ביריד הוצגה תוצרת חקלאית של איזור עמק חפר: מכוורת אופיר, ירקות אורגניים של השף האורגני (שניהם מכפר חוגלה), גבינות יעקבס ואגדת לחם, העוגות של שושנה, פרחים (כולם מכפר הרא"ה) וכמובן אנחנו שהצגנו את כל סדרת השמנים שלנו. כמו בכל שנה, היריד מושך אליו המון אדם אשר מגיע לעשות קניות לחג.

אנו שמחים להיות חלק מהאירוע המקסים הזה שמעודד קנייה של תוצרת מקומית איכותית.


לתמונות מהתערוכה 


פסטיבל ביכורי יין וגבינות

פסטיבל ביכוריי יין וגבינות בחיפה הינו פסטיבל אשר מתקיים ב-8 השנים האחרונות באודיטוריום של חיפה במרכז הכרמל. הפסטיבל אשר אליו מגיעים מבקרים מכל הארץ, מציג יקבים מובילים לצד יקבי בוטיק, מחלבות, שמני זית ושוקולד ובמקביל מציג סרטים חדשים בסינמטק הצמוד.

בכניסה לפסטיבל קיבל כל אורח כוס יין יוקרתית איתה הסתובב וקיבל טעימות מכל היינות אשר הציגו במקום. במהלך כל ערב, התמלאה עד אפס מקום רחבת הדשא אשר פוזרו בה פינות ישיבה אלטרנטיביות ושולחנות בר רבים, האווירה היתה משוחררת ונעימה והאלכוהול זרם שם כמו מים.

האורחים הרבים נהנו לא רק מטעימות יין ומוצרי בוטיק, גם הרצאות וגם סדנאות אוכל התנהלו וחשפו את המבקרים לעולם היין והגסטרונומיה של ישראל.


אנחנו הצגנו בפסטיבל בשיתוף עם קפה לואיז, מוסד ותיק ומוכר בחיפה. קפה לואיז הינו בית קפה ומעדניה שמציע חווית בילוי קולינרית טבעית. בית הקפה חרט על דגלו את ערך הבריאות והטבע, לכן כל התפריט מורכב מרכיבים טבעיים בלבד. בנוסף ישנה מעדניה צמודה לבית הקפה ובה ניתן לרכוש את שלל מוצרי הבריאות, לחמים, מעדנים, תערובות קפה ואת שמן הזית שלנו.

בפסטיבל שיתפנו פעולה ונהנינו מכל רגע לעבוד בצמוד עם אנשי קפה לואיז שהיו אדיבים מאד ומקסימים ופינקו אותנו באוכל טעים מאד ובריא. הפסטיבל היה הצלחה גדולה ומהנה מאד גם לנו ונראה שגם לאורחי הפסטיבל.

במהלך ימי הפסטיבל פורסמה כתבה עלינו במגזין המקוון forum daily בשפה הרוסית

אנחנו רוצים להודות לאלירון טובי על העזרה הרבה בתערוכה ובמיוחד לאדם ואילון שהוכרזו כמוכרים מצטיינים!

 

לתמונות מהתערוכה

פסטיבל ביכוריי יין וגבינות בחיפה