זן החודש - לצ'ינו
להזמנה זן החודש 

מועדון הלקוחות
הצטרפו עכשיו

הירשם למועדון הלקוחות

הירשם למועדון הלקוחות

יומולדת

הזן שלי | סמן הכלcaptcha

מסיק ביום האהבה

פסטיבל היין הירושלמי, יוזמתם של אבי בן (מרשת חנויות היין אבי בן) ושמוליק כהן (מבית המשקאות של שחר) נערך בגן הפסלים של מוזיאון ישראל. בימים החמים של אמצע אוגוסט, זכו המשתתפים בפסטיבל, לבלות ערב קסום במזג אוויר ירושלמי קריר ונעים. הפסטיבל נפתח בערב ט"ו באב, בצילו של הפסל "אהבה" של הפסל האמריקאי רוברט אינדיאנה שיצר את הפסל במיוחד עבור מוזיאון ישראל. על רקע גן הפסלים שהוצף באור רומנטי, ובליווי מוזיקת ג'אז, התקיים זו השנה השמינית ברציפות הפסטיבל המהווה הצדעה לתעשיית הצומחת של היין האיכותי בישראל. זהו פסטיבל היין הגדול בישראל המיועד לקהל הרחב, והוא מארח מדי שנה אלפי מבקרים מכל רחבי הארץ: זוגות אוהבים, חובבים ומקצועני יין, אוהבי אוכל איכותי וסתם חובבי פסטיבלים. הפסטיבל גדל משנה לשנה, במקביל לצמיחה במספר היקבים וצמיחת המודעות והכמיהה ליין איכותי בישראל.

 

 

 

 

השנה הציגו בפסטיבל מעל 30 יקבים – מפעלים תעשייתיים ויקבי בוטיק שייצגו את כל קשת היינות והזנים הישראליים. אלפי המשתתפים קיבלו בכניסה את האייקון המלווה את כל באי הפסטיבל – גביע יין. איתו עברו בין הדוכנים הרבים, ויכלו לטעום כאוות נפשם. עם כניסתם למתחם הפסטיבל פגשו המשתתפים את דוכן מסיק-קיבוץ מגל שהציג לטעימה את כל זני השמן מסוג "כתית מעולה" מהסדרה הזנית – מסיק 2010. הזנים סורי וקורטינה אשר זכו לא מזמן בפרסים ראשונים בתחרות שמן הזית TerraOlivo, היו חביבי הקהל בפסטיבל.


על פי מארגני האירוע, נמזגו במהלך הפסטיבל למעלה מ-25,000 ליטרים של יין. לצד היינות הוצבו גם דוכן גבינות גדול של משק יעקובס וכן דוכני בוטיק של שמן זית ושוקולד. והכל בין פינות ישיבה נעימות שפוזרו ברחבי גן הפסלים.

 

צוות מסיק מודה לעשרות המשתתפים שהתאהבו בשמן הזית שלנו והצטרפו למועדון הלקוחות של מסיק. מקווים לפגוש אתכם שוב בפסטיבלים הבאים.

 

 

לכבוד יום האהבה >> מתנות מקוריות