זן החודש - לצ'ינו
להזמנה זן החודש 

מועדון הלקוחות
הצטרפו עכשיו

הירשם למועדון הלקוחות

הירשם למועדון הלקוחות

יומולדת

הזן שלי | סמן הכלcaptcha

תרופות סבתא

שמן הזית הוא אולי אחד המרכיבים הנפוצים ביותר על מדף המטבח אולם גם ניתן לעשות בו שימושים רבים וטובים גם כ"תרופת סבתא". ואם אתם מרימים גבה לנוכח הביטוי "תרופות סבתא", אנו מזמינים אתכם לנסות ולהיווכח כי הוא אינו מופרך, וכי מה שהסבתות שלנו השכילו לגלות לפני שנים רבות אנו כיום רק מתחילים להבין.

 

רוצים דוגמה? בבקשה

שמן זית הוכח זה מכבר כבעל סגולות רבות. העובדה כי הוא עשיר בוויטמין E ובנוגדי חמצון החיוניים לגוף מסייעת לשמירת מרקם עור הפנים, להורדת כולסטרול, לשיפור הזיכרון ולשמירה על הבריאות באופן כללי. יותר מכך, השימוש בשמן זית גם תורם לשיפור מרקם העור ומראהו ובכך מצעיר את אותו ומעכב את היווצרותם של קמטים וקמטוטים. ואם זה לא מספיק, מלבד הבריאות לשמן הזית ישנם שימושים רבים ונוספים בתחום הטיפוח והוא משמש כמרכיב חשוב ומרכזי בתרופות סבתא מסוגים שונים.

 

אז כיצד שמן הזית יכול לעזור לכם?

לא בכדי בתרבויות קדומות זקני השבט נחשבים לחכמים ביותר, להם ניסיון החיים הגדול ביותר. לכן כאשר הסבתות ממליצות על השימוש בשמן זית אנו מקשיבים ולומדים. ואם שאלתם איך שמן זית יכול לעזור לכם, תתפלאו לגלות שבכמה וכמה דרכים: הפחתת סימני מתיחה, טיפול באקנה ושיקום העור, מניעת תפרחת חיתולים, טיפול בקשקשים, טיפול בשיער יבש מפוצל ופגום, טיפול בכינים, חיזוק הציפורנים, טיפול בבעיות עיכול, הפחתת כיבי כיבה, הקלה על כאבים כגון כאבי שיניים, הפחתת שיעול, מניעת נחירות, ואפילו הברקה וניקוי של רהיטים ומוצרים שונים. אין ספק בדבר הכדאיות והתועלת שבצריכת שמן זית וביעילותו. לכן השימוש בו כתרופת סבתא הנו מובן מאליו וברור לכל.

 

אנו בקיבוץ מגל מזמינים אתכם להתוודע אל סגולותיו של שמן הזית בעזרתם של מגוון מוצרים איכותיים המיוצרים על טהרתו. שמן הזית שלנו מופק מזנים שונים של זיתים שאנו מגדלים במטעי הקיבוץ ונושא את תו האיכות של ענף הזית.

 

הגיעו עוד היום אל מרכז המבקרים שלנו או צרו עמנו קשר ואנו נשמח לספר לכם על סגולותיו הרבות של שמן הזית אותו אנו מפיקים!

 

לשמירה על הבריאות

לשמירה על הבריאות

שמן זית טוב ומועיל לבריאות ! כל הטיפים הטבעיים שמשמשים כתרופות סבתא ייחודיות במקום אחד!
קרא עוד
שמן זית לטיפוח הגוף

שמן זית לטיפוח הגוף

טיפוח הגוף יכול להיעשות גם באופן טבעי! שמן זית מבית מסיק מגל, משמש כתרופת סבתא הטובה ביותר לעור!
קרא עוד