תמונה של משתמש
תמונה של לב
תמונה של משתמש
אייקון של מיקום
אייקון של מיקום
;

זכייה חסרת תקדים ל׳מסיק קיבוץ מגל׳ בתחרות שמן הזית הבינלאומית TERRAOLIVO 2016

רוצים לעקוב אחרינו לקבל מתכונים ומידע על עולם שמן הזית?

62 דוגמאות של סוגי שמן זית שונים, מ 19 מדינות, המכסות כ 80 אזורי גידול של כרמי זית המיועדים לשמני זית. אלו המספרים המייצגים את תחרות שמני הזית הבינלאומית שהתקיימה זו השנה השביעית בישראל. TERRAOLIVO ביססה עצמה כאחת התחרויות החשובות והמוערכות בעולם לשיפוט שמן זית. הרמה המקצועית הגבוהה של התחרות וצוות השופטים, כולם בעלי שם עולמי בתחום שמני הזית, ממדינות כמו ספרד, איטליה, פורטוגל ויוון, הם שהעניקו לה את היוקרה וההכרה בענף שמן הזית הבינלאומי.
השופטים פסקו – מסיק קיבוץ מגל "מותג שמן הזית המסחרי הטוב ביותר בישראל".
בדומה לתחרויות יין בינלאומיות, גם אלו של שמן הזית נערכות בטעימות עיוורות. הדוגמאות נמזגות לכוסיות שקופות בגוון כחול, על מנת שהשופטים לא יהיו מושפעים מהצבע ואין להם מושג מיהו היצרן, מאיזו מדינה ומה מחירו של השמן (אלא עם הקטגורייה היא קטגוריית מחיר), מה שהופך את התוצאות לאובייקטיביות במידה ולעיתים מפתיעות.
ומדוע אנו מתעקשים כל כך לספר לכם על התחרות והמספרים? בין המספרים הללו תוכלו למצוא את שמני הזית שלנו, מסיק קיבוץ מגל, שגרפו 11 מדליות! בינהם "מותג שמן הזית הטוב ביותר בישראל לשנת 2016", הפיקואל הישראלי הטוב ביותר, הקורטינה הישראלי הטוב ביותר (שני שמני זית זניים שזכו גם במדליית ה Prestige Gold), מדליית זהב לשמן זית האורגני שלנו ועוד.
העשייה והיצירה – המהות שלנו
במסיק קיבוץ מגל אנחנו לא עובדים בשביל המדליות. הסיפור שלנו הוא הרבה יותר שורשי. הסיפור שלנו משולב יחד עם שורשי כרמי הזית בקיבוץ. הוא הבחירה שלא לוותר על ענף החקלאות גם בימים קשים, והיום זה אולי אקטואלי מתמיד. הסיפור שלנו הוא לייצר מוצר ישראלי, איכותי ומרגש ולהביא אליכם לשולחן את מה שאנו מייצרים במו ידינו. 750 דונם של כרמי זיתים, בהם אנו מגדלים 10 זנים שונים.
ובכל זאת. כיף, אושר וסיפוק לקבל ולזכות בהכרה שכזו. ההכרה הזו היא תוצאה של עבודה קשה פיזית בכרמים. היא תוצאה של התעקשות לגדל את כל הזנים שלנו בעצמנו בבית בשליטה מלאה שלנו. היא כתוצאה מההתמקדות שלנו ביצירת שמני זית זניים. היא תוצאה של העובדה שלעולם אין אנו נחים על זרי הדפנה ואנחנו מתמידים בניסוי וגילוי של זנים חדשים המתאימים לאזורנו. ולבסוף היא תוצאה של מכלול ערכים המלווים אותנו בעשיה וביצירה.
על הארבקינה כבר שמעתם?
מתוך שלל המדליות שגרף מסיק מגל התרגשנו במיוחד מהזכייה מדליה על שמן זית ארבקינה הישראלי הטוב ביותר. ואם לא שמעתם מעולם על הארבקינה – זהו זן ספרדי שהתאקלם היטב אצלנו באיזור הגידול של קיבוץ מגל. זוהי השנה הראשונה שאנחנו מייצרים אותו כשמן זית זני והוא ויגיע למדפי החנויות רק במהלך החודשים הקרובים. שלא תגידו שלא ידעתם.
ועם אוסף כזה גדול של פרגון חזרנו הביתה מהתחרות עייפים אך מרוצים!

התואר/שם השמן הזוכה במדליה:

מותג שמן זית הטוב ביותר ל 2016 Special award

הפיקואל הישראלי הטוב ביותר Special award

הקורטינה הישראלי הטוב ביותר Special award

הארבקינה הישראי הטוב ביותר Special award

מסיק קיבוץ מגל פיקואל Grand Prestige Gold

מסיק קיבוץ מגל קורטינה Grand Prestige Gold

מסיק קיבוץ מגל ארבקינה Prestige Gold

מסיק קיבוץ מגל אסקל  Prestige Gold

מסיק קיבוץ מגל בלנד הבית Prestige Gold

מסיק קיבוץ מגל קורונייקי Prestige Gold

מסיק קיבוץ מגל לצ'ינו Prestige Gold

מסיק קיבוץ מגל פיקולינה Prestige Gold

מסיק קיבוץ מגל אורגני Prestige Gold

מסיק קיבוץ מגל סורי Gold

הצטרף למועדון הלקוחות שלנו
ותהנה מהטבות ומבצעים כל השנה

5% הנחה
על כל זני שמן הזית בחנות
(לא כולל מארזים)
מתנת יום הולדת
בקבוק 250 מ”ל שמן הבית
10% הנחה על מבצע החודש
משלוח חינם בהזמנה מעל 250 ₪
זמינים בשעות העבודה