כפתור וואטסאפ
מסיק קיבוץ מגל | שמן זית כתית מעולה

אין מוצרים בעגלה

כבר רשומים? התחברו

משתמש חדש/אורח

דאגנו לכם ליצירת חשבון קלה ומהירה במיוחד. המשיכו למילוי פרטיכם ותוכלו ליהנות מהיתרונות של משתמש רשום כבר עכשיו.

להרשמה

שמני הזית

של מסיק קיבוץ מגל

ב-1953, במרכזו של כרם זיתים הניצב על גבעה במזרח עמק חפר, הוקם קיבוץ מגל. הכרם כלל בעיקר עצים מהזן הסורי המקומי, אך כשהתחלנו לשקם אותו, נטענו עוד ועוד עצי זית מזנים שונים. היום אנו מטפחים מעל 700 דונם של כרמי זיתים.

עולם שמן הזית של מסיק קיבוץ מגל הוא מרחב קולינרי עשיר של טעמים וניחוחות, הכולל כ-15 זני שמן זית שונים לצד מהדורות בלנד המשלבות בין מספר זנים.
מגוון הסוגים מאפשר לכל אחד למצוא את זן שמן הזית המועדף עליו – ממרירות חזקה ודומיננטית ועד לטעמים מאוזנים ועדינים, ולהתאים לכל מנה את התיבול המדויק והנכון ביותר עבורה, שיעמיק, יעשיר, יחדד, יקפיץ או יאחד את טעמיה.

כל שמן המופק על ידינו הוא שמן זית בדרגת האיכות הגבוהה ביותר: שמן זית כתית מעולה בכבישה קרה, בעל חומציות של עד 0.5%, אשר עומד בדרישות התקן הארגנולפטי - תקן בינלאומי המבטיח את איכות השמן ואת היותו חסר פגמים.

גידול עצי הזית ותהליך הפקת השמנים נעשים על ידינו באהבה גדולה ובמקצועיות גדולה לא פחות, תוך התאמת תנאי הגידול האופטימליים לכל זן זיתים, החל במועד הנטיעה, דרך אופן הטיפול וההשקיה וכלה בשיטת המסיק. תהליכי גידול הזיתים והפקת השמן נעשים תחת בקרה קפדנית ומפוקחים על ידי אגרונומים מומחים, הידועים כאוטוריטות עולמיות בתחום גידול הזית.

איכות שמני הזית שלנו ניכרת בטעמיהם המשובחים, במרקמם הקטיפתי העוטף את המנות, בארומות המסחררות שלהם ולא פחות מכך - בתגובות שהם מקבלים. מדי שנה, שמני הזית שלנו מדורגים בין השמנים האיכותיים והטעימים בעולם, קוטפים פרסים יוקרתיים בתחרויות הנחשבות ביותר, ומיטב השפים בארץ ובעולם בוחרים לבסס עליהם את תפריטיהם.